Ranking najpopularniejszych polskich aktorek według portalu Filmweb

Ranking polskich aktorow i aktorek

Każdy z nas kocha oglądać filmy i seriale. Pozwalają one bowiem na to, by na chwilę przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości i poznawać ciekawe historie. Niemniej jednak żaden film nie byłby tak doskonały, gdyby nie jego profesjonalna obsada. Polscy aktorzy to z pewnością wyjątkowi artyści. Warto więc poznać ranking polskich aktorów i aktorek. Którzy z nich wyjątkowo się wyróżniają?

Robert Więckiewicz

Robert Więckiewicz bez wątpienia zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu polskich aktorów i aktorek. Zagrał on w wielu, rodzimych produkcjach, a także miał epizodyczne role w produkcjach zagranicznych. Aktor ten bez wątpienia jest również jednym, z najbardziej rozpoznawalnych na polskiej scenie. Ma on na swoim koncie również wiele produkcji teatralnych.

Janusz Gajos

Janusz Gajos również zasługuje na miejsce w rankingu polskich aktorów i aktorek. Jest to aktor nieco starszego pokolenia, który bez wątpienia ma ze sobą ogromny bagaż doświadczeń. Co ciekawe, z zawodu Janusz Gajos jest pedagogiem i fotografem. Jego twarz, a przede wszystkim także charakterystyczny głos, na dobre zapisał się w pamięci wszystkich kinomaniaków.

Agata Kulesza

Ranking polskich aktorów i aktorek, to także wybitne kobiety, które zasługują na uznanie. Jedną z nich jest z pewnością Agata Kulesza. Aktorki tej chyba nie trzeba przedstawiać nikomu z nas. Znamy ja bowiem z wielu, rodzimych produkcji, gdzie zawsze odgrywała rolę czołowych postaci. Agata Kulesza znana jest również ze swojej działalności charytatywnej i aktywnego wsparcia kobiet walczących z rakiem piersi.

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska również znalazła miejsce w rankingu polskich aktorów i aktorek. Z pewnością kojarzymy ją z roli w serialu Na dobre i na złe, który zyskał sobie ogromną popularność. Maja Ostaszewska jest również zaangażowana w wiele działalności o charakterze charytatywnym i prowadzi własną fundację. Aktorka ta ma również na swoim koncie kilka ról w produkcjach zagranicznych, a także kilka ról w sztukach teatralnych.


Dodany przez #administrator | 28-07-22


Komentuj

Ostatnie artykuły