Jakie seriale warto obejrzeć?

Polskie seriale

M jak miłość - najdłużej emitowany serial w Polsce

"M jak miłość" to kultowy polski serial emitowany przez II program TVP. Pierwszy klaps padł 4 listopada 2000 roku, a jego emisja i nowe sezony kręcone są do dziś. To świadczy o dużej popularności serialu.

Telewidzowie śledzą z przyjemnością losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Nestorzy - Barbara Mostowiak i nieżyjący już jej małżonek Lucjan nadali bieg całej historii. Codziennie problemy, rozstania i powroty, które splata ze sobą tytułowa miłość to główne wątki produkcji. Serial doczekał się aż czterech Telekamer, co jest największą nagrodą, gdyż jest przyznawana przez widzów.

Barwy szczęścia - stacjonarny hit TVP

Tajemnica polskich seriali tkwi w realnym ukazywaniu zwykłych problemów zwykłych ludzi, którzy co dzień chodzą do pracy, wracają do domu i starają się sprostać rzeczywistości.
Serial "Barwy szczęścia" emitowany jest przez TVP2. Telewidzowie mogą codziennie obserwować losy swoich ulubionych bohaterów od 2007 roku.
Rodziny: Górków, Grzelaków, Cieślaków, Złotych czy młodego pokolenia Pyrków łączą się ze sobą i nieustannie przeplatają. Źle ulokowane uczucia, zdrady, problemy w pracy, sposób oswajania się ze śmiercią bliskich osób oraz tragediami rodzinnymi przybliżają nam bohaterów. Czynią ich wiarygodnymi i godnymi zaufania.

Na Wspólnej - nowy serial TVN

Emisja tego polskiego serialu gromadzi fanów przed telewizorami od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15. To czas oglądanie historii o przyjaciołach - wychowanków domu dziecka, którzy zakładają spółdzielnię mieszkaniową. Ulica Wspólna 17 w Warszawie to miejsce, gdzie splata się codzienność głównych bohaterów.
Serial doczekał się ponad 3000 odcinków i nadal ma swoich wiernych fanów. Oglądalność zapewnia mu przede wszystkim wspaniała obsada aktorska. To przekrój artystów zarówno młodego jak i starszego pokolenia. Bożena Dykiel czy Mieczysław Hryniewicz to twarze, kojarzone z polskim serialem "Na Wspólnej".

Polskie seriale czynią życie bardziej przyjaznym. Okazuje się, że to co dotyczy głównych bohaterów odnosi się także do nas samych. 


Dodany przez #administrator | 14-07-22


Komentuj

Ostatnie artykuły